Ogłoszenia Niedziela 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.08.2019 r

XXI Niedziela zwykła

  • Rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców na Mszę św na godz 8.00 rozpoczynającą rok szkolny i katechetyczny. Na Mszy św. Będzie błogosławieństwo plecaków dzieci z 1 klasy. Ogłoszenie p. dyrektor szkoły, aby dzieci biorące udział w występie na dożynkach, przybyły na próbę 27 sierpnia do szkoły na godzinę 11.00
  • Zapraszam do zapisywania się na dany dzień, by zaprosić św. Faustynę w jej relikwiach do swoich domów. Zabieramy relikwie po Mszy św i przynosimy w następnym dniu przed Mszy św. i stawiamy na stoliku przed ołtarzem.
  • Dziękuję panom za położenie kostki w altance za probostwem, miejscem na spotkania, które będą mieć miejsce. We wrześniu będzie zorganizowany turniej piłki nożnej. Po turnieju będzie ognisko na które już zapraszamy.
  • 31 sierpnia w naszej Parafii odbędą się dożynki Gminno – parafialne o godz. 15.00
  • Za tydzień 08 września wyruszamy w pielgrzymce pieszej do tronu Matki Bożej Pólkowskiej, zapraszam chętnych. Wyruszamy godzina 10.00, ustawiamy się na Parlinku po cztery osoby w rzędzie, aby bezpiecznie ruszać drogą, proszę OSP tak jak zawsze o pomoc.
Posted in Ogłoszenia parafialne.